shitet shtepia

Shitet nga: diorisi 07 Mar 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: rr.naim beka
Sipërfaqe: 700 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Ferizaj
shitet shtepia me 3 ari oborr e mobiluar ebanueshme qe 2 vite ka 4 dhoma gjumi 2 banjo sallon kuzhin si dhe garazh etj ju mirpresim ne gjdo koh qmimi shum i arsyeshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim