shitet shtepija

Shitet nga: ruzhdi 26 Jan 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: ferizaj balaj
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Ferizaj
shitet shtepia ne fshatin balaj 12 ari oborr me garazhd dhe pishin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim