urgjent

Shitet nga: naser 27 Dhj 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: fshati-rakaj
Sipërfaqe: 143 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Ferizaj
shes shtepine me ifrastrukture te kompletuar shtepia ka 5 dhoma dhe siperfaqe ka 143 metra katrore shtepia eshte e ndertuar ne vitin 2003 shtepija me oborr 8 ari komplet ka edhe bunar etjera.shtepine kush don me ble mundet te mobiluar ose pa mobile .
mobilet jan te reja 1 muj te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim