5 ari truall ne rrugen e varoshit

Shitet nga: agjensioni PRONA 03 Mar 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
trualli eshte rreth rruges kryesore dhe gjersia eshte 18metra eshte e pershtateshme per fardolloj biznesi pronari eshte shqipetar dhe bartet brenda dites per me shum info TEL.045/521-736 APP.PRONA FERIZAJ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim