Ara ne Fsh. Muzeqine rreth rruges kryesore

Shitet nga: Gafurr 04 Shk 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet ara ne fshatin Muzeqine.
Ara eshte perreth rruges kryesore dhe eshte e pershtatshme per ndertim vendbanimi apo zhvillim biznesi.
Per me teper informacione lajmerohuni ne 044 492 173 (pervec vikendeve)
Cmimi I volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim