Shitet trualli prej 8.5 ari ne Bibaj, Ferizaj

Shitet nga: Nurije 15 Shk 08:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: rr. Ferizaj-Gjilan
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Ferizaj
Shitet trualli prej 8.5 ari ne fshatin Bibaj, Ferizaj. Gjendet ne largesi 500 metra nga ura ne rrugen Ferizaj-Gjilan, gjendet ne anen e djathte 100 metra larg nga rruga kryesore.
Ka rryme, kanalizim dhe uje nga pusi.
Oborri posedon dokumentet ne emer te shiteses, dhe bartja mund te behet pa problem.
Qmimi sipas marrveshjes..
Per informata me te hollesishme kontaktoni ne numrat e telefonit:
044 658 093,
044 658 094,
049 883 691,
049 883 340.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim