2 TROJE

Shitet nga: Afrim 27 Mar 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shiten dy troje: njeri 4.1 ari dhe tjetri 4.46 ari. Trojet gjenden ne mes te dy rrugeve: rr. Vellezerit Gervalla dhe rr. Kadri Zeka.
Trojet shtrihen mbi 40m rreth rruges qe lidh trojet me rr. Kadri Zeka.
Trualli prej 4.1 ari posedon leje ndertimi dhe gjithashtu eshte i pajisur me planin komplet te ndertimit te shtepise, i cili plan eshte paguar dhe i vertetuar nga Urbanizmi ne Ferizaj.
Trojet jane te pershtatshme per shtepi individuale mirepo nese mirren si teresi edhe per ndonje biznes te vogel.
Ne fotot e prezantuara shihen pamjet nga sateliti te marrura nga Google si dhe foto te fotografuara direkt ne troje.

Per informata rreth shitjes mund te me kontaktoni ne keta dy numra te telefonit:
044-164-797 (viber +377-44-164-797) dhe
049-42-22-33 (viber +386-49-42-22-33)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim