2 Troje ne Ferizaj

Shitet nga: Afrim 24 Mar 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shiten dy troje: njeri 4.1 ari dhe tjetri 4.46 ari. Trojet gjenden ne mes te dy rrugeve: rr. Vellezerit Gervalla dhe rr. Kadri Zeka.
Trojet shtrihen mbi 40m rreth rruges qe lidh trojet me rr. Kadri Zeka.
Trualli prej 4.1 ari posedon leje ndertimi dhe gjithashtu eshte i pajisur me planin komplet te ndertimit te shtepise, i cili plan eshte paguar dhe i vertetuar nga Urbanizmi ne Ferizaj.
Trojet jane te pershtatshme per shtepi individuale mirepo nese mirren si teresi edhe per ndonje biznes te vogel.
Ne fotot e prezantuara shihen pamjet nga sateliti te marrura nga Google si dhe foto te fotografuara direkt ne troje.

Per informata rreth shitjes mund te me kontaktoni ne keta dy numra te telefonit:

044-164-797 ose viber +377-44-164-797 dhe
049-42-22-33 ose viber +386-49-42-22-33
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim