20 ari toke ndahen edhe ne parcella

Shitet nga: Driton 20 Sht 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet troalli mbrapa fabrikes se gypave dhe fabrikes se bukes ( Sillosi ) .
Gjithsej jan 20 ari , parcella eshte e urbanizuar , posedon kanalizim atmosferik , ujsjells , telefon si dhe eshte pregaditur per tu asfalltuar kete vit.
Troalli ndahet edhe ne parcella ,
Nese jeni te interesuar mund te kontaktoni ne ket numer : 044666060
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim