3km larg qendres se qytetit 46 ari

Shitet nga: Ali 02 Dhj 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Lloshkobare
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Leje ndërtimi
Komuna: Ferizaj
Toka gjindet ne magjistralen ferizaj-shtime ne f.Lloshkobare.
Eshte e pershtatme per ndertim per shtepi apo biznes
250m larg rruges kryesore.
rryma kanalizimi ujsjellsi jan te gatshem per tu kyqur ,dokumentacioni ne rregull
mund te kontaktoni edhe ne viber
qmimi:me marrveshje (pa ndrrim) dhe nuk ndahet ne pjes. 46-ARI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim