45 ari ne dalje te Ferizaj

Shitet nga: Ali 26 Shk 08:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes token me siperfaqe 45 ari ne fshatin Lloshkobare 250m larg rruges kryesore
Toka posedon afer ujsjellsin dhe kanalizimin toka esht e pershtatme per biznes po ashtu edhe per vendbanim
3km larg qendres se qytetit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim