50ari truall ne doganaj

Shitet nga: agjensioni PRONA 03 Mar 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shiten 50 ari truall e pershtateshme per biznes dhe banim toka eshte 100metra nga rruga kryesore qmimi eshte 1900euro per ari eshte prone shqiptari dhe dokumente te rregullta per me shum info TEL.045/521-736 APP.PRONA FERIZAJ.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim