60 ARI NË FSHATIN MUZEQIN - RRUGËS KRYESORE

Shitet nga: Gafur 07 Shk 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shiten 60 ari në fshatin Muzeqinë.
Ara ka pozitë shumë të mirë gjendet buzë rrugës kryesore,
dhe është e përshtatshme për ndërtim vendbanimi apo edhe zhvillim biznesi.
Për informata shtesë lajmërohuni në:
044 492 173 (përveç vikendeve)
Çmimi i volitshëm, sipas marrëveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim