Blejë pllacë 4-5 ari ne Ferizaj

Shitet nga: Bekim 12 Pri 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Blejë pllacë 4 deri 5 ari Çmimi 1000 - 2000 € fshatrat afer Ferizaj - it.

Fshattrat : Talinoc i muhagjerve - jerlive
Bibaj
Varosh
Grlice
Greme
Saraishte
Zaskok
Loshkobare
Komoglav

P.S. Pllaci esht me rendesi me pas infrastruktur afer ( Ujë, Rymë dhe kanalizim ) nuk eshte me rendesi tjeter gje
sepse, pllaci kerkohet vetem per ndertim shtepije.per banim.
Nuk kerkohet rruge kryesore.

Kontaktoni prej ores 10:00 - 23:00
Mobil : 044195814
Viber : +377 44 195 814
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim