Bleje toke afer lumit Lepenc

Shitet nga: Adnan 17 Shk 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Bleje toke afer lumit Lepenc, mundesisht ne pjesen e poshte te lumit ku mundem me shkfrytezu ujin, dhe mundesisht specifikoni ku gjinded ne harte, duhet te kete rruge te kalueshme, dhe cmimin kam deshir me dite ne oferte..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim