Ferma me podrum si dhe toka prej 75 ari

Shitet nga: Skender 09 Gsh 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet ferma ne fshatin lloshkobare lagjja bublic 1 km nga rruga kryesore me infrastuktur komplete. Viber. 044492054
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim