Jezerc shitet toka

Shitet nga: Edolind 12 Dhj 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet toka ne jezerc vend shum i mir per villa dhe per pushime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim