Jezerc shitet toka

Shitet nga: Edolind 13 Dhj 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Pyll, Asfalt
Komuna: Ferizaj
Shitet toka ne jezerc vend i mrekullueshem per villa dhe per pushime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim