LINA -SHITEN 4.5 ari për villa në Jezerc 01/16T

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Sot 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet; Toka me 4.5 ari ne Jezerc
Infrastruktur; Komplete
Pronari: Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregulle

Toka eshte e pershtatshme per villa

Ndërmjetsues i autorizuar Agjensioni LINA

tel:044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim