LINA -Shiten 4 hekterë Tokë në Talinovcë 42/16T

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Sot 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Adresa: Talinovcë
Sipërfaqe: 4000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Ferizaj
Shitet : Toka
Hapësirë: 4 Hekterë
Adresa: Në Prelez
Infrastruktura: Rrugë,rrymë dhe kanalizim
Pronari: Shqiptarë dhe dokumentacioni shqiptarë

Toka është shumë e përshtatëshme për vendbanim.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim