LINA- Shiten Pllace prej 30ari( 6x5) në Jezerc-21

Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Sipërfaqe: 500 m2
Komuna: Ferizaj
Shiten 30 ari për villa me mundësi ndarje edhe nga 5 ari.
vendi është shumë i mirë për ngritjen e pushimoreve.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim