LINA Ipet Pllaci 15 ari me qera në magj Ferizaj

Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Sot 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Ipet Pllaci me qera,hapsirë 15 ari i cili gjendet ne magjistralen Ferizaj-Prishtinë afër Rrethit te HiB-Petrol.
Pllaci ka qasje në rrugën kryesore rreth 20m,I pershtatshem për shum veprimtari biznesi.

Ndërmjetsues i autorizuar:Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakt" afër ETC
Kontakti:tel/viber:(+377)044/106-626 dhe 044/172-626
Adress,elkt;lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim