LINA-SHITEN 23 ari Tokë në Mohovcë 06/16T

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Sot 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Mohovcë
Sipërfaqe: 23 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Ferizaj
Shitet: Toka
Hapësirë: 23 ari
Lokacioni: Mohovcë afë Villa-Fati(100 metra nga Rruga kryesore)
Pronari: Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë.
Toka ka infrastrukturën e kompletuarë.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Ahmet Kaqiku" afër Rest. ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim