LINA-SHITEN 10ARI TOKE RR.SHERRETVE 62/18

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Sot 01:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Rr.Sherreteve
Sipërfaqe: 1000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Ferizaj
Shitet:Toka
Hapsirë;10ari
Adresa: Rr. Sherreteve ( Rr.Pleshines)
Infrastrukturë;Të Kompletuarë
Pronar;Shqiptarë dhe Dokumentacion në rregullë
Parcela ka dimensionet shumë të mira


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr e Reqakut" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim