LINA SHITEN 1HEK E 40ARI TOKE NE PRELEZ 61/16T

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Sot 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR   2 000 EUR

Adresa: Prelez-Ferizaj
Sipërfaqe: 140000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Ferizaj
Shitet;1Hekter e 40ari Toke
Adresa:Prelez-Ferizaj
Infrastruktura; Rrymë,Uj,Kanalizim etj
Pronari; Shqipëtar
Dokumenacioni Në rregullë
Çmimi:2000 euro/ari


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr e Reqakut" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim