LINA-SHITEN 1hekter e 10ari në Babush 48/16T

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Dje 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Adresa: Babush
Sipërfaqe: 10000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Ferizaj
Shitet;Toka
Hapësirë:1 hekter e 10ari
Infrastruktura:e kompletuar
Pronari:Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë.
Toka është e përshtatëshme për biznese të ndryshme dhe vendbanim

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr e Reqakut" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim