LINA-SHITEN 21 ari tokë në Talinovcë 08/16T

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Sot 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Adresa: Talinovcë
Sipërfaqe: 21 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Ferizaj
Shitet: Toka
Hapësirë: 21 ari
Lokacioni: Talinovcë(100 metra nga Rruga kryesore)
Pronari: Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë.
Toka ka infrastrukturën e kompletuarë.
Komplet parcela ka 21 ari e cila mund të ndahet edhe në parcela më të vogla nga 5 ari

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr. e Reqkut " afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim