LINA-SHITEN 32 ari Tokë për biznes afër magj Fer

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet:Parcela
Hapësirë :32 ari
Parcela gjendet në hyrje të rrugës së Muhovcit dhe ka infrastrukturën e nevojshme për biznes.
Pronari:Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa : Rr.Driton Islami ''afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elrkt; lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim