LINA SHITEN 46ARI TROJE AFER SHKOLLES G.TER 27/16T

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI"LINA" 20 Jan 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 000 EUR

Adresa: ganimete Terbesh
Sipërfaqe: 46.41 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Ferizaj
Shitet:Toka
Hapësirë:46 ari
Ndahet ne parcela me te vogla
Infrastruktura e kompletuar.
Pronari:Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë.
Lokacioni;Afer shkolles ,,Ganimete Tërbeshi''

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim