LINA-SHITEN 79 ari RRETH RRUGËS Llojza-FR.09/16T

Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Sot 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR   3 350 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet toka rreth rrugës kryesore e cila ka 79 ari.
Toka është e mbushur dhe e përshtatëshme për vendbanim dhe për biznes.
Toka ka komplet infrastrukturën dhe është pronë e shqiptarit.


Ndërmjetsues i autorizuar:Agjensioni LINA
Adresa: Rr,,A.Kaqiku" afër Rest,ORCHIDE
Kontakti:tel/viber:(+377)044/106-626 dhe 044/172-626
Adress,elkt;lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim