LINA-SHITET Parcela 12ari Rr.Vëll Gërvalla 33/16T

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Dje 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Adresa: Vëllëzrit Gërvalla
Sipërfaqe: 12 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Ferizaj
Shitet: Parcela
Hapësirë: 12 ari
Adressa;Vëllëzrit Gërvalla
Pronari: Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë.
Toka ka infrastrukturën e kompletuarë.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim