LINA SHITET PARCELA PREJ 11ARI Rr.HASAN PRISHTINA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Sot 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet:Parcela
Hapësirë:11 ari
Infrastruktura:e kompletuar
Pronari:Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë.
Prona ka qasje në rrugën e asfaltuar dhe gjendet pak metra nga shkolla Astrit Bytyqi.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr. Driton Islami ''afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim