LINA-SHITET Parcela 30ari afër Maronit në Prelez

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Ferizaj
Shitet; Parcela 30 ari afër Maronit në Prelez
Infrastruktura; Rrymë,Uj,Kanalizim etj
Pronari; Shqipëtar
Dokumenacioni Në rregullë


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr e Reqakut" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim