LINA-SHITET Pllaci 30 ari ne Ferizaj (249*)

Shitet nga: agjensioni ,,LINA,, 12 Qer 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Shiten 30 ari pllac i cili gjendet afër shkollës fillore G.Terbeshi
i cili ka dalje mbi 40 metra në asfaltë.

Ndërmjetsues i autorizuar është Agjensioni Lina
Adresa:Rr Ahmet Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE

tel 044/106-626
044/172-626


I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim