LINA SHITET TOKA 64ARI PRELEZ MAGJ.FERIZAJ 64/16T

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Sot 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet: Tokë
Hapësirë: 64 ari
Lokacioni: Prelezë ,rrethë magjistrales Ferizaj-Prishtinë
Pronari: Shqiptarë
Dokummentacioni: Në rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr e Reqakut" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim