LINA SHITET Toka 57 ari Llugaxhi MAGJ FR-PR133/17T

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Sot 01:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Adresa: Magjistralja Ferizaj-Prishtin
Sipërfaqe: 5700 m2
Për vendbanimin: Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Ferizaj
Shiten:57.22 ari në magistralen Ferizaj -Prishtinë
Parcela ka dimensione të mira për biznes dhe po ashtu ndodhet në zonë biznesi.
Është pronë e shqiptarit dhe me dokumentacion në rregull.

çmimi :4500 e/ari (çmimi është pak i diskutushëm)

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim