LINA-SHITET Toka 88ari magjistrale Feri. Pr 37/16T

Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Leje ndërtimi
Komuna: Ferizaj
Shitet; Toka 88ari
Adresa;Në magjistrale Fr-Pr përball K ompaktit.
Përshkrimi:Ka pozitë të pershtatshme
Infrastrukturë;Komplet
Pronari :Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim