LINA-SHITET parcela 8.9 ari ne Kaqanik167.17

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Sot 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 500 EUR

Adresa: Kaqanik
Sipërfaqe: 8.9 m2
Komuna: Ferizaj
Shitet:Parcela
Hapësirë:8.9 ari
Adresa: Kaqanik
Infrastruktura e kompletuar.
Pronari:Shqiptarë
Dokumentacioni :në rregullë.

Qmimi: 12.500 per ari


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr ,, e Reqakut" afer ETC
Telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626
ads.el;lina_banesa@hotmail.com
I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agjs: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim