LINA-Shiten 15ari Tokë Rr,Burim Ademi Fr-Shtime

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' 12 Dhj 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: 28 nentor
Sipërfaqe: 500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Ferizaj
Shitet:Toka
Hapësirë: 15 ari
Infrastruktura e kompletuar.
Pronari:Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë.
Lokacioni;Rr,Burim Ademi Ferizaj-Shtime

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elrkt; lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim