LINA-Shiten 3 ari Tokë Rr R.Bislimi 52/16T

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Sot 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Rr.Gilanit
Sipërfaqe: 3000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Ferizaj
Shitet;Toka
Hapësirë : 3 ari
Adressa;Rr.R.Bislimi afër ProCredit Bank
Infrastrukturë: Të kompletuar
Pronari: Shqiptarë dhe me dokumentacion në rregullë
Parcela është shumë e përshtatëshme për biznes dhe vendbanim
Parcela është e lejuar për ndërtime të larta


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Ahmet Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
e-mail;lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim