LINA-Shiten 35parcela për Troje nga 3.5 deri 5ari

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shiten: Troje
Kuadraturë: Nga 3.5 ari deri në 5 ari
Lokacioni : Te Ura ,vetëm 200 m larg nga rruga Ferizaj-Gjilan
Infrastruktura: Rruga e gjërë 5 m,kanalizim ,rrymë dhe ujë.
Pronari: Shqiptarë
Dokumentacioni: Në rregullë

Në këtë lokacion do të ndërtohet një lagje moderne dhe e urbanizuar me të gjithë infrastrukturën,

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Driton Islami ''afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim