LINA-Shiten 3ari në Qendër të kompleksit Pushimor

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shiten 3 ari pikrisht ne qendër të kompleksit Pushimor në Prevall me leje ndërtimi dhe dokumentacion në rregull.
Pllaci është me leje ndërtimi dhe ka pozicion jashtzakonisht te mirë.
Pronari shqiptar dhe dokumentacion në rregull.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Driton Islami ''afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail.com


I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim