LINA-Shiten 55ari Tokë në Qakllavicë 13/16T

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Dje 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Qakllavicë
Sipërfaqe: 55000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Ferizaj
Shitet;Toka
Hapsirë;55ari
Adresa; Ne Qakllavicë
Dokumentacioni: Në rregullë
Pronar;Shqiptarë
Toka gjendet në pozicion shumë të mirë


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
Adresa : Rr.Driton Islami ''afër ETC
ad.elrkt; lina_banesa@hotmail.com


I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim