LINA-Shiten 5ari në Rr Sejdi Sejdiu

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, 20 Jan 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shiten 5 ari në rrugën Sejdi Sejdiu
Ka komplet infrastrukturën.
Është pronë e shqiptarit dhe dokumentacini në rregull

Ndërmjetsues i autorizuar : Agjensioni LINA
Adresa: Rr. e Reqakut ''afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
Adress,elkt;lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim