LINA-Shiten 60ari Tokë në Fshatin e Vjetër 10/16T

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Sot 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Adresa: Fshatë të Vjetër
Sipërfaqe: 6000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Ferizaj
Shitet:Toka
Hapësirë:60 ari
Infrastruktura:e kompletuar
Pronari:Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë.
Çmimi:2700 e/ari


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr e Reqakut" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim