LINA-Shiten 67ari Mal në Fshat të Vjetër 112

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Dje 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Fshat të vjetër
Sipërfaqe: 67000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Pyll, Asfalt
Komuna: Ferizaj
Shitet:Mali
Hapësirë:67 ari
Infrastruktura:e kompletuar
Adressa;Në fshat të Vjetër
Pronari:Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.e Reqakut ''afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim