LINA-Shiten 80 ari në Prevallë për pushimore (24..

Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Shiten 80 ari në prevallë,në një pozicion shumë të mirë.Ndërmjetsues i autorizuar është Agjensioni LINA
Adresa:Rr,Recakut afer ETC
Kontakti:044/106-626 044/172-626


I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim