LINA-Shiten 80 ari në Prevallë për pushimore

Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Sot 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Sipërfaqe: 500 m2
Komuna: Ferizaj
Shiten 80 ari në prevallë,në një pozicion shumë të mirë.

Ndërmjetsues i autorizuar:Agjensioni LINA
Adresa: Rr,Recakut" afër ETC
Kontakti:tel/viber:(+377)044/106-626 dhe 044/172-626
Adress,elkt;lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim