LINA-Shitet Ferma +75 ari tokë në Lloshkobare

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet:Ferma(shtalla për bagëti)
Tokë:75 ari
Infrastruktura e kompletuar dhe e gatëshme për zhvillimin e biznesit.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr e Reqakut " afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim