LINA-Shitet Ferma e kompletuar me 1.5 h Toke-62

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Sot 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet Ferma për kafshë me 200 m2 e cila eshte e paisur me te gjitha mjetet e nevojshme dhe me infrastruktur komplet.
Kjo fermë është funksionale për punë dhe po ashtu ka mjetet e punes(Traktor i paisur me te gjitha mjetet).Ferma eshte e vendosur ne nje hapsir prej 1.5 hektar Toke e cila ka:rrym,ujë,rruge dhe kanalizim.
Lokacioni;Në Papaz
Ka mundesi ndrrimi me lokal ne Feriza
Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Driton Islami ''afër ETC
Telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim